Оренда квадрокоптера в Україні

Оренда квадрокоптера в Україні як бізнес. Бізнес ідея

Використання дронів для бізнесу — тема неоднозначна, але свого часу набрала значну популярність, яка все більше поширюється як окрема повноцінна ідея. Пропоную розглянути спосіб, який відмінно проілюструють вам заробіток на оренді квадрокоптера в Україні.

Більшість описаних ідей бізнесу поки що являють собою концепції, реалізація яких можлива в майбутньому. Поки що практичне застосування квадрокоптера зводиться до відео і фотозйомки з висоти. Мета таких зйомок може бути найрізноманітнішою: створення рекламних роликів, освітлення урочистостей і спортивних подій, зйомка об’єктів нерухомості тощо.

Як бачите, практичний інтерес до квадрокоптера в першу чергу будуть проявляти ті люди, які пов’язані з фотографією і відеозйомкою.

Для такої мети потрібен хороший квадрокоптер, який має на борту якісну оптику, здатний триматися в повітрі 20-25 хвилин і має зручну систему управління. І тут вимальовується серйозна проблема, так як вартість такого дрона починається від 1000 $ і вище. А такі гроші може виділити на покупку «літаючої камери» далеко не кожен фотограф або відео оператор.
Завдяки цьому склалася ситуація в якій квадрокоптера є тільки у окремих груп, і поки що вони диктують умови і ціни на свої послуги, в тому числі і на оренду дронів.

Як зараз виглядають стандартні умови оренди квадрокоптера

Простому смертному орендувати дрон зараз не простіше, ніж купити.

Як правило їх власники хочуть отримати:

  • Орендну плату в районі 100 $ за час зйомки відео.
  • Застава в розмірі повної вартості літального апарату.
  • Відшкодування вартості ремонту і утримання повної суми застави в разі поломки або аварії.

Як ви думаєте, чи багато людей вирішать ризикнути заставою більше 1000 у.о., і ще ризикнути оплатою ремонту? Тому зараз споживачеві простіше заплатити трохи більше за використання дрона, сплативши роботу фахівця з компанії, що володіє квадрокоптера. Адже в цьому випадку відповідальність за збереження апарату лягати на оператора. Тому, поки що, оренда дронів вважається серед наших співвітчизників не особливо прибутковою справою.

Як можна зробити прибутковим бізнес на оренді дронів

Як і в будь-якому бізнесі, для отримання стабільного потоку замовлень потрібно зробити послугу оренди доступною для великого кола потенційних клієнтів. У нашому випадку, це означає зниження ціни на оренду, поряд з відсутністю застави, і спрощеної системи подачі заявки на оренду. Для цього необхідно зробити наступне:

  • Створити сайт і мобільні додатки, що працюють з ним, за допомогою яких можна зробити замовлення. Реєстрація на сайті повинна проходити з одноразовою верифікацією користувача, що дозволить йому отримати доступ до дрону в будь-який момент, без відвідування офісу для заповнення документації.
  • Замість заставної вартості вводиться страховка, яка входить в орендну плату. Це дозволить компанії покрити збитки в разі поломки квадрокоптера.
  • Самі дрони розміщуються в спеціальних антивандальних боксах, в яких відбувається підзарядка апарату. Доступ до боксу можна отримати через сайт або додаток. Бокси розміщуємо в тих місцях, де найчастіше використовуються дрони (парки, стадіони, великі готельні та ресторанні комплекси і т.д.).
  • Дрони обладнаємо ПО, яке повертає їх в бокс після закінчення терміну оренди або ємності акумулятора в режимі автопілота.

Безумовно, така ідея бізнесу буде працювати тільки в великих містах, з достатньою кількістю населення. Крім цього важливо буде використання сучасних методів реклами, для розкрутки проекту — маються на увазі соціальні мережі, промо акції, флеш моби, вірусний маркетинг і будь-які інші засоби, здатні привернути до вас лояльну клієнтуру.

Загалом, такий проект потребує пристойних інвестицій або потужного стартового капіталу. Але саме привабливе в цій бізнес ідеї — це те, що на ринку практично відсутня конкуренція, і ви зможете підім’яти його під себе. Адже в подальшому оренда квадрокоптера може стати лише однією з численних послуг, які можна пропонувати за допомогою свого парку безпілотних літальних апаратів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *