Корисні поради для досягнення цілі від Уоррена Баффета

Корисні поради для досягнення цілі від Уоррена Баффета

Про життя мільярдера і інвестора Уоррена Баффета, регулярно присутнього в перших рядках списку Forbes, ходять легенди. Неординарний спосіб життя, щедрість мецената, історія особистих сімейних відносин — все це невичерпне джерело інтересу і основа сюжетів книг і фільмів про біографії Уоррена Баффета.

Одного разу, особистий пілот отримав корисні поради для досягнення цілі від Уоррена Баффета. Легендарний інвестор дав своєму особистому пілоту поради — про розстановку пріоритетів у виконанні завдань які стоять перед людиною.

По-перше, треба написати список з 25 життєвих цілей. Ви можете подумати «Чорт забирай, та як же можна мати 25 цілей в кар’єрі? Це ж непробачно багато ». Але спробувавши — ви переконаєтеся в зворотньому.

По-друге, як слід подумати і залишити 5 найбільш важливих цілей.

По-третє, необхідно розглянути список тих 20 цілей і завдань, які були відкинуті. І відтепер, виконання їх потрібно уникати всіма можливими способами, бо вони тільки відволікають. Вони забирають час і енергію, не даючи можливості досягти п’яти головних, найважливіших цілей в житті людини.

Такі поради для досягнення цілей, отримав пілот .Баффета

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *