організація GiVEAWAY

Бізнес схема заробітку онлайн: організація GiVEAWAY

Привіт! Сподіваюся, ви чули про «Гіви» в інстаграм? Може бути, навіть брали участь? Так ось, сьогодні пропоную розібрати, як створити бізнес по створенню гівов на економ-рівні, так як всі хочуть багато передплатників за малу суму, а ми в цьому і допоможемо!

Працювати будемо в Instagram. Перспектив багато. Починаємо.

Що ви отримаєте в результаті?

1. Високий дохід по самій схемі.
2. Купу трафіку.
3. Продаж реклами, підключення партнерок

Почнемо з самої роботи.
Постараюся стиснути до мінімуму і описати все максимально просто.
Для початку реєструємо аккаунт в Instagram, якщо у вас вже є в наявності старий занедбаний акк — ідеально.

Зразкове назву облікового запису:
Giveaway, UAgiveaway, ДаромGiveaway, giveaway_apple
І так далі, тобто що б в назві було «giveaway«. Як ви зрозуміли ми будемо роздавати подарунки, а саме техніку Apple (не обов’язково)

Робимо профіль в інст, оформляємо. Можна зробити по-хитрому, скопіювати профіль рандомної дівчини, закрити профіль, на аву поставити саму її топ фоточку, і підписуватися на всіх всіх підряд, далі просто приймати заявки на підписку

Розкрутка аккаунта

Є три варіанти:
1. Накручувати через взаємні підписки і т.п.
2. Реклама
3. Накрутка + реклама

Я б порадив для початку акуратно набрати легким способом 1к + передплатників щоб була хоч якась активність.
Крім цього пропонувати взаімопіар, (якщо ви робите профіль дівчини) просити хлопців які на вас підписалися і так далі. Після того як ми набрали 1500-2000 передплатників, переробляємо профіль під giveaway і купуємо рекламу, пробуємо взаімопіар. Рекламу можна брати всюди, по всьому СНД. Багато не закуповуємо, беремо у початківців блогерів, у них реклама не дорога.

Перед покупкою реклами можна робити сітку в постах за допомогою програми instagrids

організація GiVEAWAY

В умови пишемо щось на кшталт:
Хочеш виграти IPhone X? Виконай наступні умови:
«1 Підпишись на всіх спонсорів в розділі «Передплати» ↗
2 Підпишись на наш профіль.
3 Постав ➕ під постом з підписом «➕ ставити тут».
➕Одін учасник може ставити тільки один плюс, інакше участь автоматично аннуліруется.➕
В розіграші не можуть брати участь торгові сторінки та сторінки, створені спеціально для конкурса⚠
Приз буде відправлений переможцю за наш счет✔
➕ Участь можуть брати тільки живі акаунти з особистими фото. Профілі всіх учасників повинні бути відкриті. При невиконанні однієї з умов — участь в конкурсі анулюється.
Старт конкурсу: …
Стоп: …»

Всім учасникам будуть роздані номери, які ви зможете переглянути за посиланням в описі профілю після зупинки конкурсу. Розіграш буде проходити … в прямому ефірі. Всім бажаємо удачі. »

Оформили профіль, збираємося закуповувати рекламу, а тепер сама схема.

Ми будемо набирати СПОНСОРІВ які пересилають нам гроші на покупку Iphone або іншого призу, а самі отримують передплатників, в основному спонсори це магазини в інст і блогери.

Спонсорів шукати сильного труднощів не складе, досить просто вбити в пошук ИНСТА giveaway, заходимо на кожну таку сторінку і пишемо їх спонсорам приблизно таке повідомлення

«Привіт, ми збираємося розіграти Iphone, ви не хочете стати спонсором? Після того як зберемо потрібну кількість людей будемо закуповувати рекламу, можемо зателефонувати все обговорити (не обов’язково, якщо буде 30 спонсорів — з кожного по «сумі»

Не бійтеся говорити по телефону, реальні дані і так далі, ми НІКОГО НЕ обманюємо, спонсори отримують своїх передплатників, а ми купуємо приз.

Загалом я думаю сама суть зрозуміла.

Після того як набрали 25-35 спонсорів, збираємо з них кеш, закуповуємо рекламку, і вуаля, ми отримали гроші, спонсори отримали передплатників, всі задоволені в основному з одного такого кола виходить 10-15 тисяч гривень.

Після вже ви можете продавати рекламу, підключати партнерки, хоча мені цього було достатньо. Погодьтеся, 10 000 гривень, грубо кажучи за пару тижнів роботи — не погано.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *